ПОСЛУГИ

Дзвінки з-за кордону

Туристична агенція «Happy Rest» пропонує придбати Sim-карти для дзвінків з-за кордону. Пропоновані нами Sim-карти значно скоротять витрати, пов'язані з телефонним зв'язком.

Що б не пропонували сьогодні вітчизняні оператори зв'язку, вартість послуг на міжнародні дзвінки за кордоном залишається неприйнятно високою, у місцевих операторів - нижче, але теж відчутно. За звичкою перед кожною поїздкою ми витрачаємо невиправдано багато грошей на поповнення балансу і мобільний роумінг, а за кордоном напружено перевіряємо рахунок за міжнародний мобільний зв'язок - скільки витратили, чи не заблокували ? Ви забудете про ці неприємності, якщо виберете для поїздки карти ТravelSiM.

Туристичні Sim-карти - це спеціальні карти для роумінгу та спілкування за кордоном. Це безкоштовні вхідні в 150 країнах, низькі тарифи на вихідні дзвінки, відсутність абонентської плати, єдиний номер і високу якість зв'язку в 198 країнах світу.

ТravelSiM - це оптимальне рішення, коли виникає питання про міжнародні дзвінки. Туристична Sim-карта незамінна для компаній, чиї співробітники регулярно їздять в закордонні відрядження, для завзятих мандрівників і навіть для тих, хто зрідка виїжджає за межі країни. Як показує практика, навіть одна поїздка окупає туристичну Sim-карту - адже ви економите на міжнародній зв'язку!

м. Київ, вул. Межигірська 56
м. Київ, вул. Мечникова, 2, офіс 24

Image
logo

+38 (063) 795 36 34
Viber/WhatsApp
+38 (063) 053 70 62
Viber/WhatsApp
+38 (095) 707 19 20
Viber/WhatsApp

partner logo3

© Copyright HappyRest